Ciekawe lampy stojące do salonu

  • by
ciekawe lampy stojące do salonu

Szukanie lamp stojących do salonu nie jest łatwym zadaniem. W Internecie mamy bardzo duży wybór lamp….o ile poszukamy. Jeśli nie możemy odnieść wrażenie, że przeglądają grafikę w Google każdy sklep oferuje takie same lampy i dlatego idziemy do hipermarketów aby znaleźć coś nietypowego…ciekawego, nowoczesnego. Ale nie tylko w takich sklepach znajdziemy coś innego, niszowego. W sklepach internetowych także znajdziesz wiele ciekawych lamp. Niestety wymaga to od nas większej uwagi i szukania. Czemu to tak wygląda? Niestety cena wyszukanych lamp jest wysoka…większość osób szuka jak najtaniej…sklepy biją się ceną o klienta…co skutkuje tym, że sklepy promują produkty, które są najbardziej popularne ze względu na niską cenę.

My chcemy pokazać Wam, że można znaleźć naprawdę ciekawe lampy do salonu.

Na powyższym zdjęciu mamy lampę stojącą do salonu na metalowych nóżkach ale abażur wykonany jest z tkaniny. Lampa jak dla nas idealnie pasuje do mebli. O tym szczególe zapomina wiele osób. Kupujemy lampy o kolorach uniwersalnych czarne lub białe, bo one będą zawsze pasować. A jak widać wyżej, granatowy abażur lampy stojącej dobrze wypełnia przestrzeń i utrzymuję ład kolorystyczny.

Lampa stojąca biała na drewnianych nogach. Kolor drewnianych nóg komponuje się z frontami i stolikiem, natomiast abażur ze ścianami i jasną kanapą.

Tutaj kolejny przykład, że lampy trzeba dobierać kolorem do mebli…bo lampa to także wyposażenie wnętrza. Tutaj zastosowano czarną lampę lampę wiszącą, bo czarny kolor przeważa. Lampa stojąca pasuje do ścian i dywanu.

Dużo ciekawych lamp stojących do salonu znajdziesz również w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *